Sağlık Bakanlığı Kamu Spotu Çekimleri

Hayatımın en enteresan günlerinden birini yaşadıysam buraya yazar, hatırasını bırakırım. İlk kez bir plato görmenin mallığı ile etrafımıza durmadan şaşıran safozlar olmamızın yanında, ilk kez de o kadar ünlüyü bi arada görünce “aa normal insan bunlar” şaşkınlığıyla bir gün geçirdik 10 Amazon yazarlarıyla birlikte.

 Hurda Film stüdyosunda gerçekleşen çekimlerde sadece iki kelime söyleyerek gözükeceğim kamu spotunda o iki kelimeyi söyleyebilmek için 6 saatimi geçirdim. Tam bir deli işi.

Gördüğümüz güzel insanlar, kulis, makyözler, kameraman, mikrofon, yerlerde dolanan milyon kablo bize özel tişörtler kendimizi ünlü gibi hissetmemize sebep olsa da, aslında ünlü dediklerimizin ne kadar da samimi olabildiklerini gördük. Yılların tiyatro oyuncusu Zerrin Epikmen’in bize bir abla kadar yakın olabileceğini, şarkıcı Aydilge’nin ince yüreğini gördük ve hayran kaldık. İpek Tuzcuoğlu inanılmaz sıcak, Pamela inanılmaz güzeldi mesela. Semra Güzel’in hepimize sıkı sıkı sarılmasına ba-yıl-dık.
 Sadece içlerinde -hala adını bilmediğim- biri vardı. Kimse nerden ünlü olduğunu bilmiyor, tanımıyor ama bir tek de o ünlüymüş gibi davranıyordu. Kusura bakmasın da ben ondan daha ünlüyüm asdhgdsagdsahj 🙂

 Tüm bunların başıma gelmesinin sebebi aslında yıllardır çekilen kamu spotlarıyla dalga geçmemdir. Herkesin malumu; bildiğin dandik oyunculuklarla çekilen özensiz reklam filmleri. Ama bu kadar büyük bir kadroyla çekilen ilk kamu spotu olacağına beni inandırdıkları için oynamaya karar verdim, çünkü fenomenliq.. ahhdsahaha 🙂
 Benim-bizim için şahane bir deneyim ve anı olarak tarihte yerini aldı. Bize merakla beklemek kaldı.

1 Yorum Var

Bir Cevap Yazın

Navigate
Tasarım : Blogger Tasarım