Kesilebilen Oyuncak; Sebze Kasası İnceleme

Aslında çok uzun zamandır görüp ilgimi çeken ama 18.ayında deneyimle fırsatını bulduğumuz kesmeceli ahşap oyuncak.
✔️ Bizdeki sebze kasası. Minyatür bir kesme tahtası bıçağı ve 8 sebzesi var.
✔️ Keserek motor gelişimine katkıda bulunuyor okey ama ben daha çok eşleştirip birleştirme yönünü sevdim. Faydalı bulduğum bir oyuncak.
✔️ Sebzeyi sevdirmek için oyunlar türetilebilir. Yemekler yapılabilir. “Mış gibi” oyunlarında kullanılabilir. (18aydan sonra önemlidir bu oyunlar) Az büyüdüğünde evcilik oyunlarına kullanılabilir.
✔️ Şu ana kadar en iyi oyalama yöntemlerinden biriydi bi süre daha idare eder gibi 😊
Bizdeki @oyuncakcekmecesi ‘nden. Yorumlarda fikir belirtin hepimiz faydalanalım 😊
#PandelaNeOynuyor

Detay ve Yorumlar için

View this post on Instagram

OYUNCAK Aslında çok uzun zamandır görüp ilgimi çeken ama 18.ayında deneyimle fırsatını bulduğumuz kesmeceli ahşap oyuncak. ✔️ Bizdeki sebze kasası. Minyatür bir kesme tahtası bıçağı ve 8 sebzesi var. ✔️ Keserek motor gelişimine katkıda bulunuyor okey ama ben daha çok eşleştirip birleştirme yönünü sevdim. Faydalı bulduğum bir oyuncak. ✔️ Sebzeyi sevdirmek için oyunlar türetilebilir. Yemekler yapılabilir. “Mış gibi” oyunlarında kullanılabilir. (18aydan sonra önemlidir bu oyunlar) Az büyüdüğünde evcilik oyunlarına kullanılabilir. ✔️ Şu ana kadar en iyi oyalama yöntemlerinden biriydi bi süre daha idare eder gibi 😊 Bizdeki @oyuncakcekmecesi ‘nden. Yorumlarda fikir belirtin hepimiz faydalanalım 😊 #PandelaNeOynuyor

A post shared by Ayşenur Parlak (@pembekurdeleli) on

Bir Cevap Yazın

Navigate
Tasarım : Blogger Tasarım