Gel Tanıştırayım; annedukkan.com ve Natursutten

 Yeni arayışlar içindeyken yepyeni bir siteyle tanıştım geçen gün, annedukkan.com
 Hamilelik döneminden 5 yaşına kadar her ihtiyacı içinde barındıran bu dükkanı çok sevdik. Neden mi?
  • Çünkü hiç azalmayan ihtiyaçları her gün “bebekle” dışarı çıkıp almak bazen tam bir işkenceye dönerken annedukkan.com sabah verilen siparişi akşam evime bırakıyor.
  • Çünkü her market, her çeşit mama ve bezi satmazken, eczane eczane mama arayıp üstüne kazık yerken, istediğim markaya gerçekten uygun fiyatla ulaşabiliyorum.
  • Çünkü 150’ye yakın markanın 2000’den fazla çeşidini içinde barındıran bu dükkan yıllardır kullandığım babe markasına da %50 indirimli ulaşmamı sağladı. (Burda dans eden kız emojisi var)
  • Çünkü seçkin markalara ulaşmak için siteye kayıt olman gerekmiyor. Lükse bak.
 Ayrıca annedukkan’ı diğer alışveriş sitelerinden ayıran en önemli özelliği emzik kategorisinde dünya devi olan Hollanda’nın Natursutten markası Türkiye’de ilk kez satışa çıktı. 
 Tek parçadan oluştuğu için bakteri biriktirmeyen ve Hevea ağacının saf doğal kauçuğundan üretilen emzik ve diş kaşıyıcı pvc, kurşun, nitrozamin içermeyecek şekilde üretildiğinden benim gibi sağlıklı ve güvenli ürün arayan annelerin de favorisi olacak.
 
 Güvenerek kullandığım her detayı paylaşmayı görev edinen biri olarak annedukkan.com‘u ziyaret etmelisiniz.

1 Yorum Var

  1. Nur'cum super kaynaklar buluyorsun, tebrikler. Turkiye'de neyin nerde oldugunu yeni yeni ogrenen bir anne olarak takipteyim. Buarada Natursutten emziklerin fiyatlari inanilmaz bir bicimde Ingiltere'deki fiyatlarin bile yarisi. Cok iyi.

Bir Cevap Yazın

Navigate
Tasarım : Blogger Tasarım