EVİME SPA ORTAMINI GETİREN FOREO UFO AKILLI MASKE TERAPİSİ DENEYİMİM

Dünyaca çok enteresan zamanlardan geçiyoruz. Belki de çoğu jenerasyonun şahit olmadığı bir olaya şahitlik ediyoruz. Bir pandemiye..

Hepimiz evlerimize kapandık, baya kafayı yememek için çözümler üretiyoruz. Okullarda koşmaya alışık olan çocuklarımıza evde etkinlikler buluyor, kendi ekmeğimizi kendimiz pişiriyoruz. Kuaförler kapalı olduğu için ağdalarımızı evde yapıyor, kaş bıyık nasıl alınır diye Google’a YouTube’a koşuyoruz.

Bu süreç bize/hayatımıza farketmediğimiz kadar yeni öğretiler katıyor. En başta kendi kendimize yetebilmeyi, kısa sürede etkili çözümler bulabilmeyi, aslında farketmediğimiz çoğu zaman görmediğimiz minik detaylara şükredebilmeyi.

İlk hafta açıkcası ben de çok zorlandım. Kapıdan kafamı dışarı çıkaramamak, endişe yüklü yaşamak uyku düzenimi bozdu, bağışıklığımı etkiledi. Silkelenip kendime gelmem gerektiğini farkettim. Önce haberleri okuma konusunda kendime sınırlandırma getirdim. Endişe düzeyim böylece azaldı. Uyku düzenime dikkat etmeye başladım. Gece 11’de yatıp sabah 8’de kalkarak bağışıklığımı toparladım. Yemek yapmak ilk başta çok zor gelse de şu an geldiğim nokta baklagilleri filizlendirmek 🙂 Artık yemek yapmaktan zevk aldığımı farkettim. (Tamam toplama kısmı çok can sıkıcı)

Evde ağda yapmayı öğrendim. Çok enteresan bi deneyim oldu ama gerçekten kendimle uğraşma olayını sevdim. Maniküre alıştım. Pijamalarla dolaşmak ruh halime etki ediyor, ya üstümü değiştirip sevdiğim elbiseler giyiyor ya da rimel, ruj tatlı bi parfüm ile modumu yükseltiyorum.

Bakım konusu ile ruhuma en iyi gelen detay! Banyo sonrası rutinlerim ise en zevk aldıklarım. Kendimi kremlere vermek, saçlarıma bakım yapmak, makyajla artık yormadığım cildimin uyguladığım maskelerle gün be gün ışıldadığını görmek gerçekten paha biçilemez 🙂

Buraya kadar okuduklarınız kendinizi biraz iyi hissetmenize sebep olduysa bir de size geçen ay ki keşfim FOREO UFO‘dan bahsetmeliyim ki bir insanın kendine yapableceği en müthiş iyiliklerden biri.
Yaklaşık 2 senedir zaten FOREO LUNA ile cilt temizliğimi yapıyorum ve kalitesinden inanılmaz memnunum. Ama FOREO UFO bambaşka birşey.
Düzenli cilt bakımına gidenler bilirler saatler veririz. Ama FOREO UFO saniyeler içinde cildin ihtiyacı olan tüm nemi, titreşimi, kan dolaşımını verebiliyor desem..

Peki nedir bu dersek, FOREO UFO bir akıllı maske terapisi. Maskenizi UFO’nuza takıyor ve FOREO For You mobil uygulamasından uyguladığınız maskeyi seçip arkanıza yaslanıp Hiper İnfüzyon teknolojisinin tadını çıkarıyorsunuz. Maskenizin barkodunu uygulamadan tarattıktan sonra, sadece o maskeye özel terapiyi uygulamaya hazırsınız.

Hiper-İnfüzyon mu? O ne?

UFO’nun Hiper-İnfüzyon Teknolojisi her bir maske terapisinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için cildinizin sıcağa ve soğuğa verdiği doğal tepkilerin yanı sıra T-Sonictitreşimlerini kullanır.

Yani maskeyi taktığınızda ondan en fazla yararı almanınızı sağlayan teknolojiyi avuçlarınıza bırakır. T-Sonic titreşimlerle birlikte cildi ısıtır, böylece zihin ve beden rahatlar, yatışır ve canlanır. UFO Termo-Terapi modunda yavaş yavaş ısınırken, aktif maske bileşenlerini cilde aşılar ve daha kısa zamanda daha etkili olmalarını sağlar.

Kullandığınız UFO maskesine göre cildi soğutma moduna geçer. Kriyoterapi modu, gözeneklerin görünümünü azaltmak ve şişlikleri azaltmak için zahmetsiz bir yoldur. FOREO UFO cildinizi anında yenilemek ve canlandırmak için sadece “Terapiye Başla” butonuna dokunmanız yeterlidir.

Ayrıca yaydığı RGB led ışıklarla cildinize yardımcı olur.
Kırmızı led ışık kolajen oluşumunu desteklerken size daha genç bir görünüm kazanmada yardımcı olur.
Yeşil led ışık cilt tonunuzu eşitleyerek, ton eşitsizliklerini gidermede yardımcı olur.
Mavi led ışık kan akışını tetikler ve cilde canlı bir görünüm kazandırır.

Tüm bunları T-Sonic titreşimler ile yapar, böylece ciltte kan dolaşımı artar, maske emilimini arttırır, cildi rahatlatır. Üstelik tüm bu anlattıklarımı saniyeler içinde yapar.

Benim maske seçimlerime gelirsek;
Make My Day; Güne enerjik başlamayı 90 saniyede size sunarak; kırmızı alg ile kirlilik koruması sağlarken, hiyalüronik asit ile cildinizi neme doyuruyor.
Call It A Night; Zengin zeytinyağı ve gençleştirici ginseng ile formüle edilmiş bu maske ise günü sonlandırmanın en tatlı hali olmuş.
H2Overdose; hiyalüronik asit aşılı bu mikro-fiber yüz maskesi kuru, susuz cildi anında rahatlatıcı bir nemle ıslatır. Cilt neme doyar sağlıkla ışıldar. Bu maske ise sadece 120 saniyede uygulama yapmanızı sağlıyor.

Fiyat performans olarak bahsederek, UFO akıllı maskeleri bir kutuda 7 tekli paket içeriyor. Fiyatı baz aldığımızda piyasadaki birçok tekli kağıt maskeden daha uyguna geliyor. Hem de çok güçlü ve etkili bileşenleri Kore formülleriyle harmanlıyor. Siz de UFO akıllı maske cihazı ve maskeleriyle bu kaliteyi satın almış oluyorsunuz. Yıllar boyu sürecek bakımınıza cildinize yatırım yapıyorsunuz. 

İncelemek için aşağıya linkini bırakıyor ve hepinizi kocaman kocaman öpüyorum.

https://foreo.se/kb9o

Bir Cevap Yazın

Navigate
Tasarım : Blogger Tasarım