FOREO Luna 3 İnceleme

Cilt bakımında ondan daha ünlüsü yok, hem temizlik hem anti-aging titreşimleriyle adından sıkça bahsediliyor.

Peki nedir FOREO LUNA 3

FOREO LUNA 3, şarj edilebilir bir cilt bakım cihazı. Özellikle temizleme cihazı demedim çünkü LUNA 3 bundan daha fazlası. İlk bahsetmek istediğim özelliği inanılmaz uzun süren dayanıklı pil ömrü. Bu konuda inanılmaz rahat ediyorum çünkü ben üşengeçliğin anası olduğum için bana şarj etmek zor gelirdi. Ama tek bir şarj ile aylarca idare edebiliyorum.

İkinci özelliği ise 1 dakikada tüm yüzü en ince ayrıntısına kadar temizlemesi. Peki bu nasıl oluyor. LUNA 3 için telefonunuza FOREO aplikasyonunu indiriyorsunuz. Minik titreşimler ve eşsiz anti-bakteriyel silikon fırçası sayesinde yüzün her bir bölgesini planlı olarak temizleyebiliyorsunuz. Bunun için yüz temizleme köpüğünüzü ister cihaza sıkabilir isterseniz ıslattığınız cildinizin her bir bölgesine ayrı sürüp cihaz ile derinlemesine temizleyebilirsiniz. Toplam 16 farklı güç seviyesi var. Problemli bölgelere göre titreşimleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz yüz temizleme süresini arttırıp azaltabilirsiniz de.

Üçüncü ve en sevdiğim özelliği ise cilt masajı. cihazın arkasında bulunan özel bölüm ve T-sonik titreşimler ile profesyonel bir el değmiş gibi cildinize masaj yapabiliyorsunuz. Kullandığınız anti-aging serumlar ile etkisini arttırabilirsiniz. Titreşimler ile cildinizin daha iyi emmesini sağlayabilirsiniz. Göz çevresi masajı, boyun masajı, yanak masajı, ağız çevresi masajı olmak üzere ihtiyacınıza göre 4 ayrı masaj modu bulunuyor ihtiyacınıza göre yönlendirmeler ile cildinizi rahatlatıyor ve toparlanmasına yardımcı oluyorsunuz.

Gelelim cildimdeki etkilerine, ilk kullanımla birlikte gelen o bebek cildi yumuşaklığı ve kan dolaşımını arttıran T-sonik titreşimler sayesinde cildimdeki doğal ışıltıyı sevdim. Bir de o kendinizi şımartmanızı sağlayan o 4 farklı masaj modu sağolsun, her akşam açıp açıp farklı biriyle kendimi mutlu ediyorum.

Yine en sevdiğim özelliklerinden biri standart fırçalı temizleme cihazlarına göre 35 kat daha hijyenik. Elinize aldığınız anda fırçalarının dokusunun kalitesini hissediyorsunuz. yumuşacık. (itiraf ediyorum bazen ısırasım geliyor) Temizlemesi de çok kolay. Suya tutmanız yeterli oluyor.

En güzeli de bir ömür boyu başlık değiştirme derdi olmaması ve başka ek bir cihaza ihtiyaç duymayacak olmanız. Alıp senelerce kullanabilecek kalitede bir ürün FOREO LUNA 3.

Merkalıları ve ilgilenenler için FOREO Türkiye’de birçok noktada satılıyor.
FOREO ürünlerine Türkiye’den ulaşmak için: https://foreo.se/wz4h
LUNA 3 hakkında daha detaylı bilgi edinmek için: https://foreo.se/y1au

Bir Cevap Yazın

Navigate
Tasarım : Blogger Tasarım