FISHER-PRICE Numaralı Kaplar İncelemesi

✔️ İşte uzun süre kullanılan bir oyuncak daha, Ela’ya hediye gelmişti diş buğdayında. 4 aylıktan beri oynuyor (Babannesindeki oyun sepetinde)
✔️ 8 renkli kap sayesinde renkleri öğrenebilir.
✔️ Üstünde yazan rakamlar sayesinde rakamları da öğrenebilir.
✔️ Hepsini üstüste dizmeye çalışarak el kordinasyonunu güçlendirir. Motor gelişimine katkı sağlar.
✔️ Tüm parçalar büyük küçük farketmeksizin üstündeki halkalar sayesinde üstüste konulduğunda dengede duruyor. Yani sadece büyükten küçüğe sıralama zorunluluğu yok. (Yandaki videoda var)
✔️ Ayrıca parçalar birbiri ile birleşip çeşitli boylarda top haline geliyor.
✔️ Bir de en üste konulan minik bir topu var ama bizimki kayboldu ‍♀️
✔️ Hepsini içiçe koyunca da yer kaplamıyor.
✔️ Ortalama 30 lira fiyatı var ve fiyatının hakkını veren oyuncaklardan biri. Çünkü her ay yeni bir şeyini öğrenebilir
#PandelaNeOynuyor

Daha fazla detay ve yorum için;

View this post on Instagram

FISHER-PRICE NUMARALI KAPLAR +6 ay ✔️ İşte uzun süre kullanılan bir oyuncak daha, Ela’ya hediye gelmişti diş buğdayında. 4 aylıktan beri oynuyor (Babannesindeki oyun sepetinde) ✔️ 8 renkli kap sayesinde renkleri öğrenebilir. ✔️ Üstünde yazan rakamlar sayesinde rakamları da öğrenebilir. ✔️ Hepsini üstüste dizmeye çalışarak el kordinasyonunu güçlendirir. Motor gelişimine katkı sağlar. ✔️ Tüm parçalar büyük küçük farketmeksizin üstündeki halkalar sayesinde üstüste konulduğunda dengede duruyor. Yani sadece büyükten küçüğe sıralama zorunluluğu yok. (Yandaki videoda var) ✔️ Ayrıca parçalar birbiri ile birleşip çeşitli boylarda top haline geliyor. ✔️ Bir de en üste konulan minik bir topu var ama bizimki kayboldu 🤦🏻‍♀️ ✔️ Hepsini içiçe koyunca da yer kaplamıyor. ✔️ Ortalama 30 lira fiyatı var ve fiyatının hakkını veren oyuncaklardan biri. Çünkü her ay yeni bir şeyini öğrenebilir #PandelaNeOynuyor

A post shared by Ayşenur Parlak (@pembekurdeleli) on

Bir Cevap Yazın

Navigate
Tasarım : Blogger Tasarım